O nas

Kiedy 1992 roku rozpoczynaliśmy przygodę z handlem nie przypuszczaliśmy, że po ponad 30 latach nasza firma zmieni branżę i przejdzie tak szybką transformację. Od zawsze naszym celem było dawanie klientom coś więcej niż inni, nawet wtedy, kiedy mieliśmy jeden z najlepiej wyposażonych sklepów spożywczych w okolicy. Naszą przewagą była i jest jakość i adekwatnie przystępna cena naszych produktów które wtedy dostarczaliśmy naszym klientom.

Dziś tworzymy zespół ludzi, którzy tworzą produkty z pasją do sprzątania i czystości. Wieloletnie doświadczenie członków zespołu w branży utrzymania higieny przekłada się na jakość naszych produktów.

Jesteśmy polską rodzinną firmą której celem jest tworzenie produktów do sprzątania o wysokiej jakości i przystępnej cenie. Dla nas jako organizacji bardzo ważna jest lojalność i szczerość w relacjach biznesowych, wierzymy, że to jeden z kluczy do tego, aby wspólnymi siłami z naszymi partnerami handlowymi osiągać wspólne sukcesy na Polskim rynku chemii gospodarczej i profesjonalnej.

Od 2022 roku tworzymy takie marki jak BINGO, KLARA, OLEK oraz produkty z linii chemii gospodarczej. Produkty te spotkały się z dużym zainteresowaniem hurtowni, szpitali oraz firm sprzątających.

Podziel się: